Please select your region and language settings from the menu below

Nowy ulepszony Bullet MT 3.0 nitro już w sklepach!

Mon, 5th September 2011

Niedawno odświeżony Bullet MT 3.0 jest już w magazynie i niedługo będzie dostępny w sklepach w twojej okolicy! Bullet MT 3.0 Nitro stał się bardzo popularnym modelem z rzeszą fanów a po ostatnim liftingu i odświeżeniu będzie jeszcze bardziej popularny !

Sklepy w Wielkiej Brytanii w których odświeżone zestawy będą najszybciej dostępne: Apex Models Ltd Berkshire 01344 777918 www.apexmodels.com Ashford Model Supply Centre Ltd Kent 01233 635837 www.ashfordmodel.co.uk Barnstormers Cheshire 01606 559 019 www.barnstormersmodels.co.uk Base Systems Blackburn Limited Blackburn 01254 263333 www.baseracers.co.uk Bolton Model Mart Bolton 01204 382282 www.boltonmodelmart.co.uk Clacton Motorist Discount Ltd Essex 01255 431638 www.clactonmotoristdiscount.co.uk Cleveland Elite Model Middlesborough 01642 241511 www.clevelandmodels.co.uk Colchester A1 Models Colchester 01206 572094 www.colchestera1models.co.uk Derby Model Shop Derby 01332 367506 www.derbymodelshop.co.uk Elite R/C Racing (Halifax) Halifax 01422 373010 www.elitemodelsonline.co.uk Fenny Models Milton Keynes 02081 332872 www.fennymodels.co.uk Formby Model & Hobby Scene Formby 01704 870432 www.formbymodelshop.com Galaxy Models and Hobbies Ltd Ipswich 01473 729279 www.galaxymodels.co.uk GT Models Nottingham 01159 225757 www.gtmodels.com Kits & Bits Models (Coventry) Coventry 02476 440157 www.kitsandbitsmodels.co.uk Lesro Models Dorset 01202 476902 www.lesromodels.co.uk Mad On Models Limited Newport 01633 274710 www.madonmodels.com MB Models (LEEDS) Leeds 01132 603330 www.rccarshop.co.uk Mick Charles Models Surrey 02083 933232 www.mickcharlesmodels.co.uk Mike's Models Kingswinford 01213 607350 www.mikes-models.co.uk Modelactive Co Durham 0191 387 4338 www.modelactive.co.uk Modelsport UK Ltd Leeds 01943 466535 www.modelsport.co.uk Morley Models West Yorkshire 0113 2522 693 www.RadioControlModelExperts.com Parkers of Bolton Ltd Worsley 01617 274064 www.parkersofbolton.co.uk PBM Racing Newthorpe 01773 769323 www.pbmracing.co.uk Rennicks Modeltune Portadown 02838 330555 www.modeltune.com Roundabout Toys Ashton under Lyne 01613 432344 www.roundabouttoys.com Totem Hobbies Ltd Plymouth 01752 268122 www.totemhobbies.co.uk Wheelspin Models Cannock 01543 577278 www.wheelspinmodels.co.uk


Select your region:

Select your language:

Get more HPI! Login to MYhpi now!